Hodnotenie: 8.67/10 (6 Hlasov) hlasovali ste

Certifikáty

Bioptron je certifikovaný lekársky prístroj svetelnej terapie, ktorý podľa nezávislých klinických výskumov urýchľuje hojenie rán a regeneračný proces, harmonizuje metabolické procesy, stimuluje imunitný systém, zlepšuje tvorbu kolagénu a kvalitu pokožky, poskytuje uvolnenie od bolesti alebo zmierňuje jej intenzitu, a to bez akýchkoľvek vedľajších negatívnych účinkov. Svetelná terapia Bioptron účinne stimuluje ľudský imunitný systém a je ideálny prostriedkom proti sezónnej afektívnej poruche (SAD) v období tkazvaného zimného smútku, kedy chýba ľudskému telu potrebná dávka slnečnej energie, pre vnútornú harmóniu tela.

Bioptrónová lampa od Zepter je originálny švajčiarsky výrobok.

Ide o modernú liečebnú metódu, ktorá využíva najprirodzenejší zdroj energie - slnečné svetlo. Svetlo, ktoré vydávajú lekárske prístroje Bioptron, je polarizované, polychromatické (t.j. obsahuje len viditeľné a infračervené žiarenie bez škodlivých UV lúčov), nekohorené a nízkoenergetické (pôsobí na liečenú oblasť rovnakou a nemennou energiou a intenzitou). Všetky tieto vlastnosti majú ako následok výrazný biostimulačný efekt na ľudský organizmus. Lekárske prístroje Bioptron sa vyrábajú v spoločnosti BIOPTRON AG vo švajčiarsku - v krajiné, ktorá je domovom a zárukou hodnôt tej najvyššej kvality.

Certificate for Quality Managment EN ISO 13485 Certificate for Quality Managment EN ISO 9001 Certificate for Quality Assurance System Bioptron Ag